ZAPISY >

AmerAnglo Dobra Szkoła  © 2015

 

Al. Zgody 26W  Wejście od ul. Krasickiego

05-515 Nowa Iwiczna

tel: 500-465-755 lub  508-686-244

e-mail: kontakt@ameranglo.pl

Pozwól swojemu dziecku rozpocząć naukę języka angielskiego pod okiem doświadczonych nauczycieli, z wykorzystaniem sprawdzonych metod nauczania.

 

Nasze kursy  będą dla Twojego dziecka nową, fascynującą przygodą! Zajęcia dla najmłodszych:

 

  • przygotowane są pod kątem potrzeb dzieci w wieku 5-11 lat,
  • sprawią, że Twoje dziecko będzie uwielbiało naukę angielskiego,
  • odwołują się do naturalnego procesu uczenia się poprzez zabawy, gry, piosenki, bajki.

Zapisy

Zapisy

CAMBRIDGE ENGLISH FLYERS: YOUNG LEARNERS

 

Egzamin Cambridge English: Flyers, znany również jako Young Learners English: Flyers, to kolejny krok dziecka w nauce języka po przystąpieniu do egzaminu Cambridge English: Movers. To znakomity sposób wykazania, że dzieci radzą sobie z używanym na codzień mówionym i pisanym językiem angielskim na poziomie podstawowym. 

Egzamin Cambridge English: Flyers przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej; skonstruowano go tak, abydzieci nabierały pewności siebie i jeszcze bardziej rozwijały umiejętność posługiwania się angielskim. 

Egzamin Cambridge English: Flyers odpowiada najwyższemu poziomowi zaawansowania spośród trzech egzaminów Cambridge English: Young Learners. Po przystąpieniu do egzaminu Cambridge English: Flyers, dzieci mogą zacząć uczyć się do następnego egzaminu: 

Zdanie tych egzaminów potwierdzają certyfikaty uznawane na całym świecie przy rekrutacji na studia i do pracy

CAMBRIDGE ENGLISH MOVERS: YOUNG LEARNERS

Egzamin Cambridge English: Movers, znany również jako Young Learners English: Movers, to kolejny krok dziecka w nauce języka po przystąpieniu do egzaminu Cambridge English: Starters. Jest to doskonały sposób, aby pomóc dzieciom rozwijać znajomość języka i robić dalsze postępy w angielskim

 

Egzamin Cambridge English: Movers przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Opracowano go tak, aby pomóc dzieciom nabierać pewności siebie w używaniu języka angielskiego w miarę nabywania kompetencji językowych. 

Egzamin Cambridge English: Movers to drugi z trzech egzaminówCambridge English: Young Learners. W miarę nabierania pewności siebie i umiejętności, dzieci kontynuują naukę i krok po kroku rozwijają umiejętności w posługiwaniu się angielskim, przechodząc na poziom zaawansowania Cambridge English: Flyers lub Cambridge English: Key for Schools

CAMBRIDGE ENGLISH STARTERS: YOUNG LEARNERS

Egzamin Cambridge English: Starters, znany również jako Young Learners English: Starters, to pierwsze kroki dziecka w zakresie nauki języka. Test w sposób zabawny i motywujący zapoznaje dzieci z używanym na co dzień pisanym i mówionym językiem angielskim.

 

Egzamin Cambridge English: Starters przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej; skonstruowano go tak, aby pomóc dzieciom nabierać pewności siebie w okresie, gdy dopiero zaczynają się uczyć języka angielskiego.

 

Egzamin Cambridge English: Starters to pierwszy z trzech egzaminówCambridge English: Young Learners. Dzieci mogą rozwijać umiejętność posługiwania się angielskim krok po kroku, przechodząc z poziomuStarters na poziom Movers, a następnie Flyers.

Testy Cambridge English: Young Learners (YLE) stworzono po to, by móc ocenić to, w jakim stopniu dzieci między 7 a 12 rokiem życia opanowały język angielski.

 

Testy YLE dostępne są na trzech poziomach trudności (Starters, Movers and Flyers), co monitoruje ich postęp w nauce języka i zachęca je do dalszej pracy.

  • Uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe poprzez ciekawe i motywujące ćwiczenia.
  • Rodzice otrzymują raporty, informujące o postępach ich dziecka w nauce.
  • Rodzice mają możliwość omawiania z nauczycielem postępów dziecka.
  • Oferujemy możliwość zapisania dziecka na egzaminy Cambridge: Starters (poziom początkujący), Movers (poziom A1) i Flyers (poziom A2).
  • Organizujemy regularne warsztaty dla rodziców o tym jak pomagać dziecku w nauce języka angielskiego.

CAMBRIDGE ENGLISH EXAMS - YOUNG  LEARNERS

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: 

Zajęcia dla dzieci 5-11 lat

Kursy dla Dzieci

Zapisy

Tel. 500-465-755; 508-686-244

Doradca Finansowy